Hakkımızda

1980 yılının başlarında İstanbul ‘un tarihi Kapalıçarşı’sında başlayan hikâyemiz, 1990 yılında açılan ilk mağazamızla devam etti. Satış kapasitesini hızla arttıran mağazamıza sırasıyla yenileri eklendi.
Şube sayısı ve kapasitelerinin artması beraberinde kaliteli ürün ve tedarik yeri sıkıntılarını doğurdu. Bunun paralelinde müşteri güveninin arttırılması ve devamlılığının sağlanması adına, sadece satıcı olmak yerine üretmeye, ürün kalitesini yükseltmeye karar verdik ve 1997 yılında İstanbul Bayrampaşa’da üretim atölyemiz kuruldu. Üretim atölyesi, mağazaların ve mağazalarımızın ihtiyaçlarına katkıda bulunurken, bir taraftan Ege ve Akdeniz bölgesindeki birçok satış kanallarına toptan ürün satışımız başladı.
 
1998 yılında toptan satışların organize edilmesi ve Rus pazarına hitap edilebilmesi adına, Beyazıt’ta ilk toptan mağazamız açıldı.
2017- 2018 sezonunda halen Türkiye’deki geniş müşteri kitlemize ve yurt dışı müşterilerimize kaliteli bir alışveriş hizmeti sunumaya devam ediyoruz.
 
Gelecek yıllar için öncelikli hedeflerimiz: ürün kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini üst seviyelere taşımak; güçlü bir iletişim kurduğumuz müşterilerimizle aramızda oluşan duygusal bağı ve sadakati korumak; yurt içi ve yurt dışında mağaza ve müşteri zincirini büyüterek tercih edilen bir marka olmak; gücümüzü arttırıp, kalitemizi ve saygınlığımızı korumak, olacaktır.
Türkiye´nin en saygın kuruluşlarından biri olmak hedefiyle; daima firmamızın verimliliğini arttırmak, kendi uzmanlık alanımızda gelişim göstererek, doğduğumuz andan itibaren büyümeye devam etmek, güvenilir ve sektörün öncülüğünü yapan bir marka olmak amaçlarımızın başında gelir.
 
 
                                                                                                                                                                                  Suat ÇUBUK